Evojet Reseller - CartRegen partner
Zabezpečujeme :
   

 • Regeneráciu

  - laserových tonerov vrátane farebných
  - atramentových náplní vrátane farebných
  - farbiacich pások do všetkých ihličkových tlačiarní a písacích strojov
  - tonerov do kopírovacích strojov

 • zber a rozvoz zákaziek - 24 hodinová nonstop služba
 • výkup použitých opotrebovaných náplní, kaziet a tonerov
 • autorizovaný servis tlačiarní Hewlet Packard, Canon a kopírovacích strojov značky Canon
 • konzultačnú a poradenskú činnosť v oblasti kancelárskej a výpočtovej techniky vrátane dodávok
 • ekologickú likvidáciu nepoužiteľného tovaru

Pre zákazníka vyplýva minimálne 50 % ušetrených financií na prevádzku tlačiarní
a kopíriek.


Prednosti našej technológie regenerácie farbiacich pások.

Farbiacu pásku v kazete nefarbíme, ale meníme za novú a pritom základná kazeta pásky zostáva. Na vytvorenie nekonečnej slučky používame technológiu ultrazvukového zvárania, čím zaručujeme vysokú kvalitu zvaru. S regeneráciou všetkých typov kaziet do počítačových tlačiarní sa zaoberáme už od roku 1989.

Ultrazvukový zvárací prístroj na regeneráciu

je výsledkom nášho vlastného vývoja a na uvedené zariadenie má naša firma platný certifikát Štátnej kúšobne. Zároveň vyhovuje normám Európskej Únie ( CE ), čo nám umožňuje vyrábať a vyvážať tieto prístroje do celého sveta. Pracujú na systéme s elektropneumatickým spúšťaním a mikroprocesorovým riadením zváracieho procesu.

Regeneráciu

tonerových náplní do laserových tlačiarní a kopírovacích strojov vrátane atramentových náplní do tlačiarní prevádzame na základe licencie americkej spoločnosti The Laser Group Inc. Priamo v našej prevádzke v Košiciach, preto vieme rýchle reagovať na potreby našich zákazníkov.

Tinta - Ink je zároveň autorizovaným servisom pre laserové tlačiarne a kopírovacie stroje. Pre túto činnosť bol náš pracovník vyškolený priamo v školiacom centre firmy Thompson&Thompson
v Kalifornii, kde získal na túto činnosť príslušný certifikát.

U atramentových kaziet

zaisťujú čistenie kazety a jej naplnenie špeciálne stroje, ktoré plnia kazety presne na gram a strážia tiež správne nastavenie podtlaku v kazete, aby atrament po renovácii nevytiekol z kazety. Tento proces je temer totožný s procesom, ktorý používajú výrobcovia originálnych kaziet.

U tonerových kaziet

sa používa pre každý typ toneru iný druh tonerového prášku, ktorý je dovezený vo fľašiach, alebo sa tonerový prášok plní priamo zo stroja. V každom prípade sa plní vždy správna váha s rozlíšením na gramy a správny tonerový prášok.


Šetrenie finančných prostriedkov

zabezpečujeme regeneráciou spomínaných typov, pričom pri farbiacich páskach a tonerových kazetách je to úspora cca 50% a pri atramentových kazetách až 65 - 70% z ceny nových náplní.

Zber a rozvoz zákaziek

zabezpečujeme vlastnými vozidlami zdarma v nepretržitej 24 - hodinovej prevádzke, so 100% zárukou kvality, alebo poštou doporučene, prípadne na dobierku podľa želania zákazníka.

Výkup

Po prijatí kaziet na výkup sú kazety podrobené kontrole a v prípade ich plnej funkčnosti je čiastka za výkup vyplatená alebo započítaná so sumou za regeneráciu. Podmienkou na preplatenie výkupu je okrem plnej funkčnosti aj to, že kazeta nebola renovovaná.

Pokiaľ nechcete z akéhokoľvek dôvodu renovovať dajte svoje kazety k dispozícii iným zákazníkom, ktorí podporujú renováciu a potrebujú si doplniť svoju zásobu kaziet.

Cena za výkup je teraz skutočne zaujímavá ! Množstvo je neobmedzené a odvoz zabezpečíme sami.

Záruka spokojnosti zákazníka

Garantujeme plnú záruku za regenerovaný tovar a v prípade akejkoľvek nespokojnosti Vám vymeníme daný tovar za nový alebo vrátime finančnú investíciu.

Zúčastnili sme sa viacerých konkurzov a na ich základe túto službu poskytujem množstvu firiem, organizáciám a inštitúciám.

Vzhľadom na uvedené skutočnosti sme presvedčení, že máme všetky predpoklady, aby sme mohli uspokojiť aj Vaše požiadavky.


Veríme, že s našou prácou budete spokojní a tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.